Zadání —
Záskok za stálého řidiče

V  pracovní den v podvečer se na nás telefonicky obrací asistentka manažera společnosti EPH (tedy z Energetického a průmyslového holdingu). Problém je jednoduchý: jejich stálý řidič nahlásil podezření na kontakt s covid-pozitivním – musí tak na povinné testy a řídit druhý den nemůže.

Je tedy potřeba sehnat rychlou a spolehlivou náhradu – konkrétně, aby jiný řidič hned ráno vyrazil s manažerem na naplánovanou zahraniční cestu. Ten totiž musí být přesně ve 13.00 na schůzku v srbském Bělehradu.

Jelikož management EPH vozíme běžně, v databázi Limoux jsme hledali zkušeného řidiče, se který již mají dobré zkušenosti. Takového, na kterého se bude moci naprosto spolehnout a plně se cestou soustředit na svou práci.


Řešení —
Šoférské služby na úrovni

Pro tohoto partnera klienta pracuje jen úzká skupina našich nejlepších řidičů, a tak jsme hned věděli, odkud můžeme vybírat. Převzetí vozidla proběhlo týž večer, abychom zajistili stihli zajistit řádnou dezinfekci jeho interiéru a vůz byl celkově perfektně připraven na cestu. Nic jsme nenechali náhodě.

Náš šofér klienta dle domluvy vyzvedl v brzkých ranních hodinách u něj před domem tak, aby s ním dorazil na na místo schůzky alespoň s drobným předstihem. Cesta uběhla zcela bez problémů, manažer v klidu pracoval na  Wi-Fi. Pouze se párkrát zastavili na toaletu, občerstvení a protažení.Výsledek ?
Maximální spokojenost klienta 

Na místo dorazil manažer s plánovaným předstihem. Zároveň se s šoférem domluvil, aby mu byl na místě do večera k dispozici na telefonu. Jelikož byla cesta zpět naplánovaná až na následující den, řidiči bylo zajištěno přenocování v hotelu se stravou a wellness.

Cesta zpět pak proběhla taktéž bez problémů. Po návratu byl vůz v pořádku předán a šofér absolvoval test na covid-19.