Akce — Galavečer s 2000 hosty

Vozy — 30x Škoda Superb III L&K

Klient — TV NOVA

Zadání —
Velkolepý galavečer

Obrací se na nás finanční ředitelka TV NOVA s tím, že v rámci slavnostního večera k 25. výročí vysílání pro 2 000 osob potřebují přepravu pro VIP hosty. Akce se má konat v pražském Obecním domě a vše musí fungovat perfektně.

Tváře mnohých jsou známé přímo z obrazovek a ze showbyznysu, jde o herce, zpěváky, moderátory, ale i politiky. I proto je potřeba zajistit přepravu na úrovni, luxusními vozy, které řídí spolehliví řidiči.

Řešení —

Přeprava na klíč

Sešli jsme se s eventovými manažery TV NOVA a Art4Promotion, abychom se seznámili s jejich přáními a představami. Konečnou volbou bylo 30 vozů Škoda Superb ve výbavě Laurin&Klement. Jelikož takovým počtem vozů nedisponujeme, oslovili jsme  napřímo Škoda Auto. Tam nám vyšli vstříc a vozy nám připravili, a to včetně polepení logem stvořeným jen pro tuto příležitost.

Z naší databáze jsme vybrali 30 řidičů, kteří odpovídali požadavkům a ty jsme proškolili. Zorganizovali jsme převzetí vozů v Mladé Boleslavi a řidiče jsme dopravili na místo autobusy před akcí. Šoféry organizoval náš koordinátor, který měl podrobný přehled o vozech i požadavcích klienta.

Abychom hosty dostali na místo včas, a nestala se nám pro nás překážkou ani doprava v centru Prahy, navrhli jsme logistické řešení, jak organizovat vozy u červeného koberce před Obecním domem.  A v neposlední řadě jsme dle dat připravili ke schvální položkový rozpočet.

Před akcí jsme na briefingu s klientem už jen dotáhli poslední detaily.

Výsledek ?

Skvělé ohlasy

Všechny hosty jsme vyzvedli včas na předem určené adrese a vysadili je u červeného koberce, kde se o ně již postarali uvaděči. Úspěšně jsme přepravili stovky hostů. Klient byl navýsost spokojen s výsledkem. A my také.

Na místě jsme byli do konce poslední přepravy, abychom na vše pečlivě dohlédli. Po akci jsme již jen předali vozy zpět bez vážných poškození.