Zadání—
Poskytnutí řidiče i s vozidlem

Kontaktovala nás asistentka jednoho z ředitelů společnosti EPH (Energetický a průmyslový holding) s dotazem, zda bychom jim mohli poskytnout řidiče i s vozidlem na služební cestu z Prahy do Německa. Aktuálně totiž neměli žádný vůz k dispozici a pan ředitel by cestu využil pro práci. Nechtěl tedy „ztrácet čas“ řízením.

Společnost EPH je naším stálým klientem, pro kterého pracuje úzce vybraná skupina našich řidičů. Manažeři je tak dobře znají a vědí, že se na ně mohou kdykoli a v čemkoli spolehnout.

Jednání se však domluvilo poměrně narychlo – konat se mělo již za dva dny v 10:00. Pan ředitel navíc chtěl na místo dorazit večer před tím a přespat v místním hotelu, aby se mohl v klidu připravit. Vůz včetně řidiče tedy bylo potřeba zajistit hned druhý den odpoledne. To pro nás ale samozřejmě nebyl problém.

 

Řešení —
Cesta tam i zpět jako na drátkách

Vybranému řidiči jsme ihned po hovoru s asistentkou uvolnili kapacity a zajistili prvotřídní vůz Škoda Superb III Laurin&Klement. Hned druhý den řidič čekal ve 14:55 před budovou na pana ředitele, který následující cestu využil k plánované práci díky Wi-Fi síti a pohodlnému místu. Vše šlo hladce a na přání a řidič vždy zastavil na krátkou přestávku, občerstvení a protažení.

Po příjezdu do hotelu se oba ubytovali a domluvili si čas převozu na jednání, které se konalo nedaleko. Ranní provoz byl o něco rušnější, ale díky dobře zvolené časové rezervě a schopnostem řidiče nedošlo k žádným komplikacím. Jednání mělo trvat do 15:00 a pan ředitel chtěl hned poté vyrazit zpět, aby stihl rodinnou večeři. Řidič na něj počkal a po třetí hodině vyrazili zpět do Prahy.

 

Výsledek?
Naprostá spokojenost

Řidič zavezl pana ředitele přímo domů, navíc s drobným časovým předstihem. Při parkování se pak jen domluvili, že kdyby bylo potřeba vyřídit jakoukoli cestu v budoucnu, stačí Limoux kdykoli kontaktovat.